Old web-site

Membership

*** We Love Helpers ***

 
 a Big  *Thank You*  to all helpers and organisers of recent events:    

Eugowra 2020 NSW Champs 10-11 Apr: John Anderson, Melissa Annetts, Peter Annetts, Luca Baracsi, Toni Bachvarova, Ross Barr, Carolyn Davies, Barbara Dawson, Graeme Dawson, Rod Eckels, Peter Fozo, John Giles, Natalie Grainger, Robert Herkes, Barbara Hill, Tony Hill, Adam Horley, Kristen Horley, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Melissa Joseph, Barbara Junghans, Ron Junghans, Jamie Kennedy, Tania Kennedy, Istvan Kertesz, Arpad Kocik, James Lithgow, Aidrie Long, Andrea Lux, Peter McConaghy, Wendy McConaghy, Jim Merchant, Clare Netherton, Warwick Selby, Andrew Smith, Kristin Young.

 SPORTident team: Karla Burnett, Riley Grainger, Nikki Halmai, Matthew Hill, Kieran Joseph.

Chatswood SSS26 31 Mar: Kim Cleland, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, John Giles, Andy Graham, Ken Jacobson, Iain McKernan, Dave Stanley, David Stitt, Dale Thompson, Ted Woodley.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Robert Newman

Northbridge SSS23 10 Mar: Rochelle Cox, Andrew Goddard, Lisa Grant, Carol Jacobson, Ken Jacobson, Jamie Kennedy, Kar-Soon Lim, David Stanley.

 SPORTident team: Robert Newman, Johnny Petersen.

Hunters Hill Sprint1 21 Feb: Ian Blayden, Elizabeth Bulman, John Bulman, Ross Duker, Peter Fozo, Aniko Fozo-Kertesz, Karin Hefftner, Roland Simpson, Sue Thomson, Larry Weiss.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson, Ken Jacobson.

Frenchs Forest SSS18 3 Feb: David Bray, Andrew Goddard, Nikolett Halmai, Glenn Horrocks, Graham Horrocks, Barb Junghans, Ron Junghans, Roger Mail, Jim Merchant.

 SPORTident team: Martin Cousins, Johnny Petersen.

Collaroy SSS16 20 Jan: Ross Catterall, Graham Field, Lisa Grant, Nikolett Halmai, Ian Jessup, Istvan Kertesz, Robert Newman, Johnny Petersen, Anthony Petterson, Kristin Young.

 SPORTident team: Martin Cousins, Ross Duker.

Galston WSS4 17 Jan: Barbara Dawson, Stuart Deane, Fergus Dixon, Natalie Grainger, Melissa Joseph, Johnny Petersen, Michael Ridley-Smith, Dennis Sparling.

 SPORTident team: Ross Duker, Kieran Joseph.

Killara SSS14 6 Jan: Robin Cameron, Ross Duker, Ciaran Mathewson, Joel Sercombe, Josh Simmons, Nick Swan, Dale Thompson, Jim Wells.

 SPORTident team: Martin Cousins, Carol Jacobson.

North Epping SSS11 16 Dec: Rochelle Cox, Pete Day, Stuart Deane, Natalie & Riley Grainger, Ian Jessup, Jack Lever, Roger Mail.

 SPORTident team: Carol Jacobson, Johnny Petersen.

 
 heart
 
 - errors or omissions,  please contact the event organiser.